Za pięć dwunasta

• autor: Ludwiczek, 2011-08-14 11:19

Gracze Wichru Mierzym mają za sobą kolejny mecz sparingowy...

Przeciwnikiem drużyny Wichru był przedstawiciel Pomorskiej Ligi Oldbojów, Strażak Świeszyno. Niewiele zabrakło, a do spotkania wogóle by nie doszło, bowiem z podstawowego składu A-klasowca na boisku stawiło się zaledwie czterech (!) zawodników- Jarek Mudryk, Dawid Jaśkiewicz, Michał Kujawski oraz Szymon Pilipiec. Praktycznie za przysłowiowe "pięć dwunasta" udało się dokoptować do zespołu sześciu młodziutkich (rocznik 94 i młodsi) zawodników i w dziesięciosobowym, bardzo młodym składem, stworzona "na szybko" drużyna zagrała dość zaskakująco niezłe zawody przeciwko doświadczonym graczom Strażaka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:6. Po dwie bramki dla naszego zespołu zdobyli Michał Kujawski oraz Szymon Pilipiec, po jednym trafieniu dołożyli Adrian Karolewicz i Dawid Jaśkiewicz.