Trzy zespoły

• autor: Ludwiczek, 2011-09-12 09:10

W niedzielne południe rozegrana została czwarta seria zmagań w grupie pierwszej klasy A. Na boisku w Mierzymiu można by rzec rywalizowały trzy zespoły...

W pierwszej części zespół grający w białych strojach grało bardzo nieskładnie i chaotycznie, popełniał sporo błędów w ustawieniu defensywy, co bezlitośnie wykorzystywali gracze Victorii II Sianów strzelając w pierwszych czterdziestu pięciu minutach aż cztery gole. Gospodarze w tej części stworzyli zagrożenie pod bramką gości po strzale głową Kujawskiego oraz uderzeniach z dystansu Ściechowskiego, Żukowskiego oraz Łaskiego.

Druga część meczu miała zupełnie inny przebieg. Na murawie pojawił się zupełnie inny zespół w białych koszulkach. Bardzo dobrze do gry wprowadził się Łukasz Szumiłowski, który zaraz po wejściu na boisko dwukrotnie znalazł się w dobrej do zdobycia gola sytuacji. Także po dograniu tego zawodnika, z kilku metrów uderzył Jaśkiewicz, ale dobrą interwencją popisał się bramkarz gości, który w drugich czterdziestu pięciu minutach miał dużo więcej pracy. Golkipera rezerw Victorii niepokoili również strzałem głową Krzysztof Kilar oraz uderzeniem z dystansu Ściechowski. Aktualny lider A-klasowych rozgrywek także miał swoje sytuacje, ale rezultat spotkania nie uległ już zmianie i wyniku zadecydowała pierwsza połowa pojedynku.