Beznadziejnie w Siecieminie

• autor: Ludwiczek, 2011-10-17 18:14

Z nadzieją na zdobycie kolejnych ligowych punktów jechali na mecz do Sieciemina z miejscowym KS gracze Wichru Mierzym. Niestety goście zagrali w niedzielne południe beznadziejne spotkanie i wysoko ulegli gospodarzom...

Od pierwszego gwizdka arbitra goście mieli olbrzymi problem z uporządkowaniem gry. Notując wiele strat, tylko pomagali gospodarzom w uruchamianiu dalekimi podaniami napastników, którzy wyprzedzając defensorów Wichru, zagrażali bramce strzeżonej przez Radosława Oponowicza. Goście także mieli swoje szanse, ale zarówno strzały Ściechowskiego, Kilara oraz Szumiłowskiego mijały światło bramki. Problemów ze skutecznością nie mieli gracze KS-u, którzy zdobyli w tej części dwa gole.

Po zmianie stron koszmar Wichru trwał dalej. Gospodarze wykorzystując błędy defensorów i bramkarza kolejno punktowali gości, których w tym meczu stać było jedynie na honorowe trafienie uzyskane przez Łukasza Szumiłowskiego. W Siecieminie KS pokonał Wicher aż 6:1.