Awans bez meczu

• autor: Ludwiczek, 2012-08-08 20:34

W najbliższą niedzielę wystartują rozgrywki piłkarskie w okręgu koszalińskim. Na ośmiu boiskach miały zostać rozegrane spotkania rundy wstępnej Pucharu Polski edycji KOZPN...

Do jednej konfrontacji z pewnością jednak nie dojdzie. Pojedynek pomiędzy Kolorowymi Rzyszczewo a Wichrem Mierzym został odwołany na wniosek drużyny gospodarzy. Tym samym Wicher bez gry awansował do pierwszej rundy zmagań, gdzie zmierzy się z wymagającym przeciwnikiem. Zryw Kretomino mimo zajęcia trzeciej pozycji w rozgrywkach regionalnej klasy okręgowej, ze względu na zawirowania licencyjne w wyższych ligach i liczne zmiany uczestników, otrzymał szansę gry w koszalińskiej lidze okręgowej (dawna piąta liga), dołączając w ten sposób do Gryfa Polanów oraz Olimpu Gościno. Spotkanie zostanie rozegrane 12 sierpnia.