Liga Bałtycka Orlik 2012

• autor: Ludwiczek, 2012-12-19 10:58

W miniony weekend w hali Zespołu Szkół w Mielnie, rozegrany został kolejny turniej Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 w grupie koszalińskiej ziemskiej. W zmaganiach wzięło udział dziewięć drużyn...

Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Młodzi gracze Wichru Mierzym zajęli w turnieju siódme miejsce. Podopieczni Łukasza Łaskiego w ośmiu spotkaniach zdobyli osiem punktów, z bilansem bramek 5:7. W zmaganiach zwyciężył pierwszy zespół sianowskiej Akademii Piłkarskiej, przed Olimpią I Bobolice oraz SP Bonin.

Po trzech rozegranych turniejach, na czele stawki z dorobkiem 64 punktów plasuje się Olimpia I Bobolice, z dość znaczną przewagą nad kolejnymi w tabeli- Leśnikiem/Rossą Manowo i SP Bonin. Z liczbą piętnastu punktów, młodzi gracze Wichru zajmują ósme miejsce. Kolejny turniej zostanie rozegrany 23 lutego w Bobolicach.