Grają w hali

• autor: Ludwiczek, 2013-02-01 19:05

Młodzi gracze Wichru Mierzym biorą udział w jednym z największych w kraju- turnieju piłkarskim dla dzieci. Od ponad pięćdziesięciu lat podczas zimowych ferii organizowany jest Turniej imienia Stanisława Figasa...

Tegoroczne zmagania są pięćdziesiątą trzecią edycją turnieju. Do poniedziałku, czwartego lutego, rozgrywane są gry eliminacyjne. Rozgrywki prowadzone są w dwóch kategoriach wiekowych- starszej i młodszej. Młodzi gracze Wichru Mierzym mają za sobą grę w grupie młodszej. W środę rywalizowali z Akademią Piłkarską II Szczecinek, Gwardią III Koszalin oraz UKS-em Niemica. Spotkanie z ostatnią z wymienionych drużyn zakończyło się wysoką porażką 0:5. W kolejnych meczach Wicher uległ Gwardii III 0:1 oraz zespołowi ze Szczecinka 0:2. Do dalszej fazy awansowały UKS Niemica oraz Gwardia III Koszalin.

W poniedziałek młodzi gracze Wichru zagrają w grupie starszych. Przeciwnikami będą Gmina Karlino, Wiekowianka Wiekowo i UKS Unia Białogard. Początek zmagań o godzinie 10.30.