Inauguracja przełożona

• autor: Ludwiczek, 2013-04-03 13:42

W najbliższą niedzielę miała wystartować runda wiosenna w koszalińskiej klasie A. Wydział Gier i Ewidencji Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej poinformował jednak o odwołaniu niedzielnej serii gier z powodu niezadowalającego stanu boisk...

Tegoroczna zima mocno daje się we znaki klubom w niemal wszystkich klasach rozgrywkowych. Trudności z organizacją meczów nie mają tylko zespoły występujące w ekstraklasie, gdzie jednym z warunków otrzymania licencji jest posiadanie boiska z podgrzewaną murawą.

Zaplanowana na najbliższą niedzielę inauguracja rundy wiosennej w koszalińskiej klasie A została odwołana. Mecze tej serii gier zostaną rozegrane w innym terminie, o którym WGiE poinformuje w osobnym komunikacie. Siódmego kwietnia Wicher Mierzym miał podejmować na boisku w Strzekęcinie czołowy zespół rozgrywek, Victorię II Sianów. Tym samym Wicher rozpocznie rundę rewanżową w przyszłym tygodniu, wyjazdowym meczem z Wieżą Postomino.