Bez goli

• autor: Ludwiczek, 2013-05-06 19:01

Po środowym zwycięstwie w Postominie z Wieżą, Wicher Mierzym zremisował bezbramkowo z Orłem Smardzewo...

Zespół Orła od kilku lat należy do grona drużyn strzelających oraz tracących niewiele bramek. W pierwszej części niedzielnego meczu optyczną przewagę posiadali goście, lecz najlepszą okazję do strzelenia gola stworzyli sobie za sprawą rzutu karnego. Gracz gości uderzył w środek bramki, gdzie czekał już Damian Turowski, który udaną interwencją uratował swój zespół od utraty gola. Gospodarze odgryźli się dwoma strzałami z dystansu w wykonaniu Kacpra Nehringa.

Po zmianie stron więcej klarownych sytuacji stworzyli sobie gracze Wichru. Piłka po strzałach Michała Pelca oraz Piotra Kowalczyka mijała jednak słupek bramki Orła. W jednej sytuacji goście ratowali się wybiciem futbolówki z pustej bramki. Mimo prób z obu stron, gole w tym meczu nie padły i Wicher zremisował bezbramkowo z Orłem Smardzewo.