Pucharowy rywal: Gryf Polanów

• autor: Ludwiczek, 2013-08-16 21:55

Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej dokonał losowania par drugiej rundy rozgrywek o Puchar Polski. W tej fazie gier los skojarzył Wicher z Gryfem Polanów...

W pierwszej rundzie rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, Wicher ograł występującego w klasie okręgowej Bajgiela Będzino 3:0. W kolejnej fazie gier przeciwnikiem drużyny z Mierzymia będzie Gryf Polanów.

Gryf występuje na co dzień w Wojewódzkiej Lidze Okręgowej (stara V liga). W ubiegłym sezonie zakończył rozgrywki na dziewiątej pozycji z dorobkiem 38 punktów. Liga Okręgowa rozpoczęła już nowy sezon. Gryf zremisował w meczu wyjazdowym z Koroną Człopa 1:1.

Spotkania drugiej rundy PP zostaną rozegrane 28 sierpnia (środa) o godzinie 17.00.