Bez bramek we Wrześnicy

• autor: Ludwiczek, 2013-10-07 18:54

W meczu siódmej kolejki koszalińskiej klasy A, Wicher Mierzym zremisował na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek, Wrzosem Wrześnica...

Mimo, że obie drużyny dzieli spora różnica pozycji w ligowej tabeli, spotkanie było wyrównanym widowiskiem. Więcej groźniejszych sytuacji do zdobycia bramki stworzyli sobie goście. Po błędzie bramkarza, bliski umieszczenia piłki w pustej bramce był Piotr Kowalczyk. Po kilku minutach z dalszej odległości nad poprzeczką uderzył Michał Nehring. Gospodarze nie potrafili wypracować sobie klarownych okazji do strzelenia gola. W jednej sytuacji niebezpieczeństwo pod własną bramką w ostatniej chwili zażegnał Andrzej Redloch. Strzały z dystansu nie sprawiały problemów Michałowi Kujawskiemu bądź w bezpiecznej odległości mijały światło bramki. Jeszcze przed przerwą w boczną siatkę uderzył Piotr Kowalczyk.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ znaczącej zmianie. W dalszym ciągu bardziej klarowne okazje do strzelenia bramki stworzyli sobie goście. Najpierw po dograniu Cieślińskiego, z bliskiej odległości nad poprzeczką strzelił Michał Nehring. Po chwili sytuacji "sam na sam" z bramkarzem nie wykorzystał Dawid Jaśkiewicz. Po kilku sekundach tuż przed bramkarzem gospodarzy znalazł się Piotr Kowalczyk, lecz i tym razem zawodnikowi Wichru nie udało się skierować piłki do siatki.Bliski strzelenia gola był również Cieśliński. Im bliżej końca meczu, tym mocniej zaatakowali gospodarze. Mimo, że w polu karnym gości kilka razy doszło do zamieszania, nie przełożyło się to groźne strzały, które sprawiłyby problem Michałowi Kujawskiemu.

Wrzos Wrześnica- Wicher Mierzym 0:0