Zapowiedź 12 kolejki II klasy juniorów

• autor: Ludwiczek, 2008-11-05 14:40
Już w najbliższy weekend, po dwóch tygodniach przerwy, na boiska wybiegną młodzi piłkarze, by rozegrać kolejną serię spotkań...
W 12 kolejce, najciekawiej zapowiada się spotkanie, które rozegrane zostanie w niedzielę w Polanowie, gdzie miejscowy Gryf podejmie "11" Wybrzeża Biesiekierz. Oba zespoły należą do ligowej czołówki i emocji napewno nie zabraknie. Również ciekawie będzie zapewne w sobotę w Darłovie, gdzie miejscowy zespół podejmować będzie drużynę z Zielenicy.  Interesująco zapowiadają się także spotkania zespołów z dolnej części tabeli. Wicher/Hajka Mierzym podejmować będzie na swoim boisku Płomień Jeżyczki, natomiast ostatnia w tabeli Wiekowianka rozegra spotkanie z Leśnikiem/Zefirem Manowo.