Podsumowianie 12 kolejki klasy II juniorów starszych

• autor: Ludwiczek, 2008-11-12 13:29

W ostatni weekend młodzi piłkarze rozegrali 12 serię zmagań...

W ostatnio rozegranej kolejce do niespodzianki doszło w Starym Jarosławiu, gdzie miejscowi Błękitni pokonali zespół lidera ze Sławna 2:1. Dla Sławy była to pierwsza porażka w rozgrywkach. W najciekawszym spotkaniu, rozegranym w Polanowie, Wybrzeże Biesiekierz wygrało z "11" Gryfa 3:1. Ciekawie było również w spotkaniu Wiekowianki z Leśnikiem/Zefirem, gdzie padł wynik 3:5. Interesująco miało być również w Mierzymie, gdzie Wicher/Hajka podejmował Płomienia Jeżyczki, lecz goście zaprzestali walki po 13 minutach gry (stawili się w siedmioosobowym składzie i nie wyrażali zbytniej ochoty do walki). Darłovia Darłowo uległa na swoim boisku drużynie Stronga Zielenica 2:7. Nie doszło do spotkania w Sianowie, walkower na korzyść drużyny gospodarzy.