Podsumowanie gry juniorów starszych klubu Wicher/ Hajka Mierzym we wrześniu 2008 roku

3 września--> Wicher/ Hajka Mierzym- Arkadia Malechowo 0:3 vo

Mecz się nie odbył.

6 września--> Victoria Sianów- Wicher/ Hajka Mierzym 1:0

Nasze pierwsze spotkanie w sezonie 2008/2009. Bylo to widać w tym spotkaniu, gdyż w naszej grze brakowało ładu i składu, pomimo teoretycznej przewagi nie potrafiliśmy zagrozić bramce zespołu gospodarzy, a strzały z dystansu były dalekie od ideału. Gospodarze jedyną bramkę meczu, strzelili po indywidualnej akcji.

13 września--> Gryf Polanów- Wicher/ Hajka Mierzym 11:1

W Polanowie stawiliśmy się w zaledwie 7 osobowym składzie. Od samego początku mieliśmy niewiele do powiedzenia. Z przodu indywidualnych akcji próbowali Dawid Jaśkiewicz oraz Michał Kujawski, ale te próby kończyły się na 3-4 zawodniku gospodarzy. W drugiej części gry stworzyliśmy sobie dwie dobre okazje do strzelenia bramki, ale strzały Michała Kujawskiego dobrze bronił bramkarz gospodarzy. W końcu po jednej z groźnych kontr wywalczyliśmy rzut rożny, a w pole karne gospodarzy weszła cała nasza drużyna. Po dośrodkowaniu Dawida Jaśkiewicza, piłkę głową do siatki skierował Adam Zieliński.

17 września--> Wicher/ Hajka Mierzym- Strong Zielenica 0:5

Kolejne nieudane spotkanie na początku rozgrywek. Po dobrej pierwszej połowie, kiedy to posiadaliśmy przewagę, ale straciliśmy dosyć niesczęśliwą bramkę, zagraliśmy fatalną drugą połowę, w której nie potrafiliśmy dłużej przetrzymać piłki, a goście co rusz stwarzali zagrożenie pod naszą bramką.

20 września--> Błękitni Stary Jarosław- Wicher/ Hajka Mierzym 9:0

W Starym Jarosławiu stawiliśmy się w 8 osobowym składzie. Pomimo tego na początku spotkania osiągneliśmy nieznaczną przewagę, a dobrych okazji do strzelenia bramek nie wykorzystali Michał Kujawski oraz Szymon Pilipiec. Po prawej stronie boiska szarpać próbowali Dawid Jaśkiewicz oraz Adam Zieliński. Z czasem opadaliśmy z sił i do przerwy gospodarze strzelili nam 6 bramek. W drugiej połowie mieli z tym problem, ponieważ na środku obrony nieźle radził sobie Łukasz Mudryk, a w bramce znakomicie spisywał się Artur Jełkaszew. My staraliśmy sie zagrazać bramce gospodarzy wyprowadzając szybkie kontry. Dobrymi akcjami popisali się Dawid Jaśkiewicz oraz Szymon Pilipiec. Ten pierwszy przeprowadził szybką akcję, wyprowadzając piłkę z własnej połowy, minał przy okazji 4 rywali i oddał strzał z około 18 metrów, lecz piłka minęła o około metr słupek bramki gospodarzy. Drugi z wymienionych zawodników, minał na niewielkim obszarze boiska trzech rywali i został sfaulowany 20 metrów od bramki Błękitnych. Sam poszkodowany oddał bardzo dobry strzał z rzutu wolnego, ale piłkę zmierzającą w okienko, sparował bramkarz gospodarzy. Dobre akcje lewą stroną boiska przeprowadzał Michał Kujawski.

24 września--> Zryw Kretomino- Wicher/ Hajka Mierzym 5:1

Spotkanie którego nie powinniśmy przegrać. Przez praktycznie całe spotkanie posiadaliśmy przewagę, rozgrywaliśmy długo piłkę, natomiast gospodarze ograniczali się do wybijania piłek i wyprowadzania kontr na tym małym boisku. Taka gra przyniosła im zwycięstwo. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Michał Nehring, który wykorzystał dobre podanie od Łukasza Łaskiego.

Ten okres był bardzo nieudany dla naszego zespołu, ale kolejna część rundy pokazała, że stać nas zespół na wiele, gdy tylko nie będzie problemów ze składem.