Aktualno¶ci

Meczu nie było, był wewnętrzny sparing

• autor: Ludwiczek, 2009-04-09 17:59
Niestety nie odbyło się zaplanowane na dzi¶ spotkanie ligowe ze Strongiem Zielenica. Pojechali¶my na ten pojedynek w 18 osobowym składzie, lecz gdy dojechali¶my na miejsce, boisko było puste, bramki bez siatek. Okazało się, że ten pojedynek miał odbyć się o godzinie 11, a nie o 14. Prawdopodobnie spotkanie będzie rozegrane w innym terminie. Wrócili¶my do Mierzymia i rozegrali¶my pomiędzy sob± wewnętrzny sparing. czytaj "więcej"

Podzielili¶my się na "zielonych" i "białych", a gra zakończyła się wynikiem 4:4 (do przerwy prowadzenie "białych" 3:1). Bramki zdobywali: "zieloni"- po dwie Dawid Ja¶kiewicz i Michał Nehring: "biali"- dwie Adrian Budzyński, Michał Kujawski oraz Szymon Pilipiec. Rozegrane były rzuty karne, które lepiej wykonywali "zieloni" (2:1).

zalogowanych i 2 go¶ci