Powtórka z rozrywki

• autor: Ludwiczek, 2009-04-30 14:54
We wczorajszym spotkaniu ligowym z Błękitnymi doszło do powtórki z jesienni, z meczu w Starym Jarosławiu. Grając przez część spotkania w "9", następnie w "10" ulegliśmy przeciwnikowi.
Wczoraj zabrakło z różnych przyczyn takich graczy jak: bracia Zielińscy, Wojciech Rak, Adrian Budzyński, Szymon Pilipiec czy Robert Lewandowski. Skład juniorski liczył dzięwieć osób, ponadto do składu został włączony młodziutki trampkarz Marcel Łaski (96 rocznik !) i w mocno eksperymentalnym ustawieniu rozegraliśmy to spotkanie. Przeciwnik szybko strzelił nam trzy bramki, w późniejszym okresie gra nieco się uspokoiła. Druga połowa lepsza w naszym wykonaniu, cztery dobre okazje do strzelenia bramki, ale sytuacji sam na sam z bramkarzem gości nie wykorzystali: dwukrotnie Michał Nehring, Łukasz Łaski oraz Michał Kujawski. Wynik końcowy 0:6.