Strona klubowa

Aktualności

Wicher- Gryf 3:1

• autor: Ludwiczek, 2009-05-16 20:02

Ważne zwycięstwo odnieśli juniorzy klubu Wicher- Hajka Mierzym. Po dobrym meczu pokonali Gryf Polanów 3:1.

Pierwsi bramkę w tym spotkaniu zdobyli goście, kiedy to napastnik gości zderzył się z naszym bramkarzem, a piłka wylądowała w bramce. Jednak do przerwy był remis, gdy skutecznie z rzutu karnego uderzył Michał Nehring. Wcześniej faulowany był Szymon Pilipiec. Po przerwie mocniej przycisnął nasz zespół, czego efektem były dwie strzelone bramki, można powiedzieć "tylko" dwie, gdyż okazji nie brakowało. Najpierw ładną asystą popisał się Dawid Jaśkiewicz, a bramkę zdobył Michał Kujawski. Później po szybki rozegranym rzucie z autu, do piłki w polu karnym doszedł Szymon Pilipiec, który zdobył trzecią bramkę.