Strona klubowa

Aktualności

Wicher- Leśnik/Zefir 4:1

• autor: Ludwiczek, 2009-05-23 15:55

Ważne zwycięstwo odnieśli juniorzy klubu Wicher- Hajka Mierzym. Dzisiaj na własnym boisku pokonali Leśnik/Zefir Wyszewo 4:1. Wynik mógł być wyższy, ale tego dnia słupki i poprzeczki nie pomagały nam w strzelaniu bramek.

W pierwszej części spotkania w słupek i poprzeczkę trafił po dwóch strzałach z rzutów wolnych- Łukasz Łaski. Ponadto w słupek trafił Szymon Pilipiec, a po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dawida Jaśkiewicza, minimalnie chybił Michał Kujawski. Pierwszą bramkę strzelił Szymon Pilipiec. Jednak po kilku minutach był remis, kiedy to gracz gości wykorzystał rzut karny. Do przerwy prowadziliśmy 2:1, kiedy to celnym strzałem z dystansu popisał się Michał Nehring. Po przerwie w początkowych minutach daliśmy zepchnąć się do obrony, przetrzymaliśmy te trudne chwile i dalej zaczęliśmy grać swoje. Najpierw po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michała Kujawskiego, do piłki na 16 metrze doszedł Jarek Mudryk, który uderzył po ziemi, piłka po drodze odbiła się od dwóch graczy gości i tuż przy słupku wpadła do bramki gości. Czwartą bramkę strzelił Szymon Pilipiec, który popisał się celną główką po wrzutce z rzutu rożnego- Michała Kujawskiego.