Wicher- Victoria 1:4

• autor: Ludwiczek, 2009-06-06 16:42
Juniorzy klubu Wicher- Hajka Mierzym rozegrali pierwsze z dwóch zaległych spotkań ligowych...

W dzisiejszym spotkaniu w składzie graczy z Mierzymia zabrakło etatowego bramkarza Artura Jełkaszewa oraz Michała Kujawskiego czy braci Zielińskich. W naszej bramce stanął młodziutki goalkepper trampkarzy Patryk Wiśniewski i o stracone bramki nie możemy mieć do niego pretensji. W pierwszej części gry gracze Victorii dwukrotnie wykorzystali niski wzrost naszego bramkarza i dwukrotnie po strzałach z rzutów wolnych pod poprzeczkę umieszczali piłkę w siatce. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Michał Nehring, który wykorzystał niefrasobliwość obrońców gości. Ten sam zawodnik miał w tej części gry jeszcze jedną bardzo dobrą okazję, ale fatalnie przestrzelił.

W drugiej części gry gracze Victorii dosyć szybko strzelili trzecią bramkę. Pod koniec spotkania zawodnicy gospodarzy dążyli do strzelenia kontaktowej bramki, ale ponownie dobrej okazji nie wykorzystał Michał Nehring. Już w doliczonym czasie gry, głupia strata na 16 metrze od bramki Victorii, szybka kontra i goście strzelają czwartą bramkę.