Na koniec...

• autor: Ludwiczek, 2009-06-24 20:30

Koniec sezonu 2008/2009 jest dla części zawodników juniorów klubu Wicher/Hajka Mierzym jest również końcem pewnego etapu w karierze. Takich graczy jak: Artur Jełkaszew, Łukasz Łaski, Michał Zieliński, Adam Zieliński, Jarek Mudryk, Mateusz Pilipiec czy Dawid Jaśkiewicz, czeka teraz skupienie siż wyłącznie na grze w zespole seniorskim klubu. Są również młodsi gracze, którzy aspirują do gry w zespole seniorskim, więc dla nich również nadchodzący sezon będzie nowym doświadczeniem. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom juniorskiego zespołu za grę, za zaangażowanie, ze wspaniałe zrozumienie i dobrą atmosferę w zespole juniorów. Zapewne z częścią juniorów występować będziemy w zespole seniorskim, a z innymi będziemy się spotykać czy wspólnie trenować, to jednak chciałbym podziękować, po tych dwuletnich występach w juniorach. Strona dalej będzie działać, ale w większej części poświęcona będzie zespołowi seniorskiemu, ale nie zabraknie również informacji o juniorach czy trampkarzach klubu Wicher/Hajka Mierzym.

pozdrawiam i dziękuję admin (Jasiu)