Porażka na własne życzenie

• autor: Ludwiczek, 2009-09-21 14:40
Wicher/ Hajka Mierzym uległ na własnym boisku drużynie Passata Bukowo Morskie. Goście umiejętnie wykorzystywali błędy defensywy gospodarzy...
W pierwszej części spotkania przewagę posiadali goście z Bukowa Morskiego, a jedyną bramkę tej części gry, zdobyli po zagraniu piłki z lewej strony boiska i bramce Andrzeja Drewienkowskiego, którego nie upilnował Robert Lewandowski. Goście mieli jeszcze jedną znakomitą okazję do strzelenia bramki, lecz bardzo dobrą interwencją popisał się Artur Jełkaszew. Po przerwie gra nieco się wyrównała, lecz po kolejnych indywidualnych błędach, Passat zdobył trzy bramki i prowadził 4:0. Pod koniec spotkania zadowoleni z wysokiego prowadzenia goście spuścili nieco z tonu, co wykorzystał wprowadzony do gry Marek Kiżewski, który zdobył dwie bramki dla drużyny gospodarzy.