Strona klubowa

Aktualności

Porażka na zakończenie rundy

• autor: Ludwiczek, 2009-11-08 16:50
Na zakończenie rundy jesiennej na boisku w Mierzymie zmierzyły się Wicher- Hajka oraz Darpol Barzowice. Lepiej rundę zakończyli goście, którzy zwyciężyli 3:0...
Do przerwy goście prowadzili 1:0, kiedy to wykorzystali błąd defensywy gospodarzy, a gracz Darpolu silnym strzałem po długim rogu uzyskał prowadzenie dla swojego zespołu. Po przerwie dalej inicjatywę posiadali goście, lecz w bramce gospodarzy znakomicie spisywał się Michał Nehring. W 70 minucie w idealnej sytuacji znalazł się Michał Pelc, lecz w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem gości, uderzył równie mocno co niecelnie. Zamiast 1:1, pięć minut później było już 0:3, gdyż Darpol w ciągu minuty wykorzystał dwa indywidualne błędy obrońców gospodarzy.