Sparingi przed ligą

• autor: Ludwiczek, 2010-03-28 18:29
Dwa mecze sparingowe mają za sobą, przygotowujący się do rozgrywek klasy A, gracze Wichra/Hajki Mierzym...

Tydzień temu, Wicher/Hajka Mierzym rozegrał mecz kontrolny z czwartym zespołem grupy trzeciej klasy A, Gromem Świelino. Zwyciężył zespół ze Świelina 7:3. Warto dodać, że w bramce drużyny Wichra stał młodziutki bramkarz juniorów i napastnicy Gromu umiejętnie wykorzystywali jego niski wzrost.

Dziś gracze Wicher/Hajka Mierzym zmierzyli się z pierwszym zespołem ligi powiatowej, Orłami Zegrze Pomorskie. Z powodu nieobecności pierwszego bramkarza, między słupkami bramki stanął nominalny skrzydłowy i Wicher uległ rywalom 3:5.

Wicher/Hajka Mierzym rozpocznie rozgrywki za dwa tygodnie meczem z liderem z Sieciemina. Jednak pierwsze spotkanie rundy rewanżowej w pierwszej grupie klasy A rozegrane zostanie w najbliższą sobotę w Smardzewie, gdzie w zaległym spotkaniu z rundy jesiennej, miejscowy Orzeł podejmie rezerwy koszalińskiego Bałtyku.