Wszystkie mecze odwołane

• autor: Ludwiczek, 2010-04-10 11:10

W związku z wielką tragedią narodową, zarząd KOZPN podjął decyzję o odwołaniu wszystkich spotkań. Pogrążeni w żałobie, razem z całym środowiskiem piłkarskim łączymy się w żalu z rodzinami ofiar. Wprowadzona została żałoba narodowa, która potrwa do 16 kwietnia.

Katastrofa samolotu z Prezydentem RP

Rządowy samolot z Prezydentem Lechem Kaczyńskim, Pierwszą Damą Marią Kaczyńską oraz polską delegacją na uroczystości 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej, rozbił się w sobotę rano przy lądowaniu na lotnisku polowym w Smoleńsku.

Na pokładzie znajdowało się 96 osób - najbliżsi współpracownicy Prezydenta oraz najważniejsze osoby w naszym kraju i załoga. Nikt nie przeżył katastrofy.

Składamy najgłębsze kondolencje z powodu tragedii, w której zginęło tak wielu przedstawicieli władz i społeczeństwa polskiego. Łączymy się również w bólu i smutku z rodzinami ofiar.