Aktualności

Lepiej po przerwie

• autor: Ludwiczek, 2010-05-03 12:02

W koszalińskiej klasie A rozegrano drugą wiosenną kolejkę zmagań. Wicher- Hajka Mierzym podejmował na swoim boisku rezerwy piątoligowego Bałtyku Koszalin...

Goście wystąpili w tym spotkaniu wzmocnieni doświadczonymi zawodnikami tej klasy co Boryszewski, Szczygieł  czy Butrym. Do 40 minuty zespół z Koszalina prowadził 2:0, lecz w ostatnich minutach trzykrotnie zaspała defensywa gospodarzy i do przerwy goście prowadzili 5:0. W drugiej części gry żadna z drużyn nie poprawiła swego dorobku bramkowego i wynik nie uległ zmianie.

W innych spotkaniach kolejki, Zieloni Rusko zostali rozgromieni na swoim boisku przez Olimpik/Mieszko Warszkowo aż 1:9, Orzeł Smardzewo ograł na wyjeździe Victorię II Sianów 3:1, a wynikiem 3:2 dla gości zakończyły się pojedynki Strong Zielenica- Passat Bukowo Morskie oraz Darpol Barzowice- Nemeton Strzekęcino.