Co przyniesie weekend

• autor: Ludwiczek, 2010-05-14 14:41

W nadchodzący weekend spotkania ligowe rozegrają seniorzy klubu Wicher- Hajka Mierzym oraz zespoły młodzieżowe...

W sobotę do Starego Jarosławia wybiorą się zespoły mlodzieżowe, by o ligowe punkty walczyć ze swoimi rówieśnikami z Błękitnych. Jesienne spotkania pomiędzy tymi zespołami były niezwykle emocjonujące, bowiem w  starciu juniorów goście zwyciężyli 5:4, a w konfrontacji trampkarzy lespi byli gospodarze wygrywając 3:2. Bardzo istotne spotkanie rozegrają trampkarze, którzy walczą o pierwsze miejsce w lidze z Arkadią Malechowo.

W niedzielę kolejną serię zmagań rozegra koszalińska klasa A. Wicher- Hajka Mierzym podejmie na swoim boisku Olimpik/Mieszko Warszkowo, który w rundzie rewanżowej odniósł komplet zwycięstw, w tym tak spektakularne jak 9:1 z Zielonymi Rusko. Jesieną w Warszkowie kibice zobaczyli niezwykle emocjonujące spotkanie, trzymające w napięciu do ostatnich sekund, zakończone remisem 0:0. Właśnie w tym pojedynku ciężkiej kontuzji nabawił się bramkarz Artur Jełkaszew, który do dnia dzisiejszego nie doszedł do pełnej sprawności.