Siedmiu na jedenastu

• autor: Ludwiczek, 2010-06-07 10:14

Nie tak miał wyglądać wyjazd na mecz ligowy na Smardzewa...

Wicher/Hajka Mierzym pojedynek w Smardzewie z miejscowym Orłem rozpoczął w dziesięcioosobowym skladzie. W pierwszej części spotkania gra toczyła się głównie w środku pola. Niespodziewanie to goście bliscy byli objęcia prowadzenia w meczu, lecz Michał Kujawski w sytuacji "jeden na jeden" postawił na siłę, a nie precyzję strzału i piłka powędrowała obok słupka. W 40 minucie gospodarze wykorzystali niezdecydowanie defensywy oraz bramkarza gości i objęli prowadzenie.

Na drugą część gry Wicher wyszedł w zaledwie ośmioosobowym składzie, gdyż z powodu kontuzji dwóch graczy zakończyło swój występ w tym spotkaniu. W dodatku po piętnastu minutach gry w starciu z przeciwnikiem urazu nabawił się Jarek Mudryk i na placu gry zostało siedmiu zawodników gości, którzy jednak pokazali charakter i dotrwali w mocno osłabionym zestawienu do końca pojedynku. W tej części gry, gospodarze zdobyli trzy bramki, natomiast goście próbowali groźnie kontrować, w dobrych sytuacjach znaleźli się Kos oraz Kujawski.